Pytania i odpowiedziCzy aplikacja ETS2 Truck Dashboard będzie działać na każdym telefonie z androidem?
Aplikacja ETS2 truck Dashboard posiada ogranicznie minimalnej wersji androida. Na chwilę obecną jest to wersja 4.0+. Poza tym ograniczeniem aplikacja powinna działać poprawnie na każdym telefonie.

Mam plik serwera z końcówką "_103", wpisany poprawny adres IP, ale aplikacja nie chce się połączyć / jest połączona, ale nie pokazuje danych
Niektóre wersje aplikacji potrzebują konkretnej wersji serwera. Należy sprawdzić, czy dla danej wersji aplikacji nie wyszła nowa wersja serwera i ewentualnie zaktualizować serwer.

Znalazłem błąd, gdzie mogę go zgłosić?
Na forum eurotrucksimulator2.info jest wątek, w którym znajdują się pytania i odpowiedzi dotyczące aplikacji. Po zapoznaniu się z wątkiem, właśnie tam można zgłosić problem. Każdy feedback jest mile widziany.
Drugim miejscem zgłaszania problemów i pomysłów na rozwój jest grupa społaczności w google+ znajdująca się tutaj

Dlaczego, gdy kliknę w jakikolwiek link na stronie, przekierowuje mnie na stronę z reklamami?
Jako, że aplikacja jest i prawdopodobnie zostanie bezpłatna, strona pośrednicząca w linkach adf.ly pozwala mi zgromadzić wynagrodzenie za reklamy. Jest to taki bonus dla autora za napisanie aplikacji. Miło by było, gdybyś wykluczył tę stronę z AdBlocka. Aby przejść do właściwej strony po 5. sekundach należy nacisnąć Skip Ad w prawym górnym rogu strony adf.ly

Czy planowane jest przeniesienie aplikacji na iPhone / WP 8?
Nie. Dla telefonów z WP8 powstała aplikacja użytkownika UltimateVision dostępna na forum. Co do aplikacji na iPhona, chyba jeszcze nie powstała.